BLOG > Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vítáme vás na našich webových stránkách a děkujeme vám za váš zájem o naše služby. Relax ve Praze si klade za cíl poskytovat prvotřídní služby a zároveň ochraňovat soukromí a bezpečnost našich klientů. Zásady ochrany osobních údajů popisují, jakým způsobem sbíráme, používáme a chráníme vaše osobní údaje při používání naší webové stránky.

Osobní údaje jsou všechny informace, které vás identifikují jako fyzickou osobu. Naše práce s těmito údaji je prováděna s nejvyšší mírou zodpovědnosti a transparentnosti, v souladu s platnými právními předpisy. Důležité je, abyste si přečetli tyto zásady, abyste porozuměli našim postupům.

Jak sbíráme vaše údaje

Sběr vašich osobních údajů se může uskutečnit různými způsoby, například když navštívíte naši webovou stránku, zaregistrujete se u nás, použijete naše služby, nebo když s námi komunikujete přímo. Kromě informací, které nám poskytnete dobrovolně, můžeme shromažďovat i technické údaje, jako je vaše IP adresa, typ prohlížeče, návštěvnost stránek a další.

Veškeré osobní informace jsou shromažďovány s cílem zlepšit kvalitu našich služeb, analyzovat potřeby našich klientů a upravovat naše nabídky podle vašich preferencí. Ochrana těchto údajů před neoprávněným přístupem a zneužitím je naší nejvyšší prioritou.

Jak používáme a sdílíme vaše údaje

Vaše osobní údaje používáme za účelem poskytování, zlepšování a personalizace našich služeb. To zahrnuje komunikaci s vámi, odpovědi na vaše dotazy a připomínky, stejně jako odesílání informací o nových službách a akcích, které by vás mohly zajímat.

Nikdy neposkytujeme vaše údaje třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu, s výjimkou případů vyžadovaných zákonem nebo soudním rozhodnutím. Vaše údaje mohou být sdíleny se společnostmi, s nimiž spolupracujeme, ale jen za účelem poskytování našich služeb.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoliv požádat o přístup ke svým osobním údajům, které jsme shromáždili. Můžete požádat o jejich aktualizaci, opravu nebo smazání, pokud jsou nepřesné, neaktuální nebo pokud jejich zpracování není oprávněné. Pro všechny tyto požadavky nás prosím kontaktujte na adrese [email protected].

Dále máte právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů nebo požádat o omezení tohoto zpracování. V určitých případech můžete požadovat, aby vaše údaje byly předány jinému správci. Prosíme, mějte na paměti, že v některých případech nemusíme být schopni nadále poskytovat naše služby bez určitých osobních údajů.

Kontakt

Pro jakékoli dotazy nebo obavy ohledně ochrany soukromí a zpracování vašich údajů, neváhejte kontaktovat majitele webu, Dalibora Křenka, na adrese: Jezuitská 1, 602 00 Brno, Česká republika nebo přes e-mail [email protected].