Zažijte nebeský relax na masáži, v luxusní vířivce, ve vyhřáté sauně

Naše studio je místem, které nabízí útočiště a příjemné prostory k relaxaci a odpočinku nejen pro Vaše tělo ale i mysl. V dnešní době, která je ovládána stresem, kdy jsme každý den nuceni čelit mnoha starostem a povinnostem, je obzvláště důležité věnovat čas také sám sobě.

Wellness a sauna

Navštivte naše relaxační a masážní studio a užijte si parádní odpočinek v infrasauně a vířivce. Těšte se na absolutní soukromí, v intimním osvětlení plápolajících svíček. K dispozici je vířivá vana až pro čtyři osoby, infrasauna pro dvě osoby a relaxační lehátka.

Masáže

Chceme-li být v čemkoliv úspěšní, skutečně žít a umět čas, který nám byl dán, využívat naplno, musíme vždy začít u sebe a rozhodně nepodceňovat to základní, čímž je klid duše, vyrovnanost, spokojenost, odpočinek, hýčkání a relax. Právě proto jsme tady my, terapeuti, maséři či masérky zkušení v mnoha oborech a s vírou, že dokážeme člověku poskytnout a dát jednu z nejdůležitějších potřeb života, která je současně jednou z nejzanedbávanějších. Radost. A to právě skrze masáž.

Beauty procedury

Beauty procedury jsou zaměřené na zjemnění a výživu pokožky celého těla, která po jejich aplikaci zůstává sametově hebká a dokonale osvěžená. Obsažené éterické oleje přispívají svým působením na tělo ke zvolenému účinku zábalu a svým aroma podporují hluboké revitalizační působení zábalu na všech úrovních. Probuďte svoji pokožku k životu pomocí přírodních zábalů výjimečných vůní.